Atribuită
Cumpărare directă
Organizare eveniment: ”Primul pas spre facultate ” desfăşurat în cadrul proiectului CNFIS-FDI-2020-0568, cu titlul: ”Acţiuni suport pentru sporirea accesului la învăţământul superior, reducerea abandonului şi creşterea nivelului de incluziune socială” - Perioada de desfăşurare a evenimentelor: august-decembrie 2020 - Locația evenimentulor: on-line (iar dacă va fi posibil parte dintre acestea se vor desfăşura faţă în faţă) A. Servicii organizare evenimente: abonament pentru aplicatia de videoconferinta ZOOM - 3 luni, >100 in vederea organizarii evenimentelor: petru evenmentele mai sus enuntate - Achizitie abonament pentru o perioada de 3 luni pentru platforma online de prezentari/conferinte ZOOM , permitand accesul a peste 100 persoane, \ - Asistenta tetehnica • Asistență tehnică și configurare platformă pentru evenimentele online - Realizarea paginii evenimentului precum si incarcarea informatiilor utile evenimentului - Realizarea a filmulete ( 6 video-uri ) cu tematica specifica activitatilor din cadrul atelierelor, -Inregistrarea evenimentelor si prelucrarea materialului, incarcare lor pe pagina evenimentului PU 1.510 lei X 3 luni = 4.530 lei Total: 4.530 lei
- Număr anunț
- DA26384164
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- AVE ACCOMODATION SRL (CUI 30587714)
- Cod CPV
- 79952000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.530 RON
- Valoare atribuită
- 4.530 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.