Atribuită Cumpărare directă

Autovehicul special IVECO Serie sasiu ;ZCFC1357205031828 Nr inmatriculare AR80SPP; Cap cilindrica=2287; Putere= 78 KW;Locuri=3; Masa maxima =3500kg. Asigurator :Allianz Prima asigurare=1666 ron Valabilitate :22.09.2020-21.09.2021

Număr anunț
DA26369653
Autoritate contractantă
COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.666 RON
Valoare atribuită
1.666 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.666 RON

din 1.666 RON estimat