Atribuită Cumpărare directă

W-UP AGRAFE MET25MM 100B/S W-UP AGRAFE METAL 50MM 100B/S SIGMA FOL PROT CRIST,A4,40,100 SIGMA BIBLIOR PP 7.5CM3B/S ALB 3 ARO LAVETE MICROFIBRA A +P+R+V 500ML ARO SAPUN LICHID ROSE CK/FP HARTIE A4 80GR,36C,12CU SIGMA FOLIE LAMINAT TRANSPAREN SIGMA-PLIC C4 GUM,70G,25/S ARO HARTIE FOTO A4 180 GR/M2 ARO BANDA ADEZIVA 48X 40M TRAN SIGMA B ADEZ15MM*10MTRANSPAREN VIZIERA PROTECTIE

Număr anunț
DA26407835
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BAILESTI (CUI 17187290)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
849,93 RON
Valoare atribuită
849,93 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

849,93 RON

din 849,93 RON estimat