Atribuită
Cumpărare directă
Distrugator documente, 24 coli, JamFree. Distrugator documente REXEL MERCURY RSS2434 Fără blocaje, fără griji, fără dezordine! Distrugătorul pentru documente Mercury™ RSS2434 este dotat cu tehnologia Jam Free ce detectează continuu volumul de hârtie introdus, distruge până la 24 coli (80gsm) nivel de securitate P-2 (5.8mm) strip cut (tăiere tip fâșii). Este dotat cu un coș cu capacitatea de 34 litri ce poate depozita până la 265 coli A4 distruse, în saci reciclabili. • Tehnologia Mercury™ Jam Free - fără timp irosit • Distruge până la 24 coli (80gsm) la o singură utilizare • Nivel de securitate P-2, bucăți tip fâșii 5.8mm • Distruge CDuri, capse, agrafe de birou, carduri de credit • Capacitate coșului este de 34 Litri, 265 coli A4 • Ușor de utilizat AUTO-CURATARE Cutitele se curata automat pentru a elimina bucatile de hartie si pentru a preveni blocajele. ULTRA SILENTIOS Distrugator creat pentru operatiuni ultra silentioase, ideal pentru spatiile comune, ș.a. conform descrierii ofertantului Produsele se vor livra pana la data de 25.09.2020
- Număr anunț
- DA26407413
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETULUI CLUJ (CUI 4288012)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30191400-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.186,28 RON
- Valoare atribuită
- 4.186,28 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.