Atribuită Cumpărare directă

LZW5010T.97.002 - Sension+ Electrod combinat de pH cu gel (utilizare generală)

Număr anunț
DA26379492
Autoritate contractantă
Agentia Pentru Protectia Mediului Gorj (CUI 4448180)
Furnizor / câștigător
HACH LANGE SRL (CUI 17610720)
Cod CPV
31711140-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
711,11 RON
Valoare atribuită
711,11 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

711,11 RON

din 711,11 RON estimat