Atribuită Cumpărare directă

Nr crt. Nume produs Cantitate U.M. Pret unitar fara TVA Valoare fara TVA 1 Perie cu suport pentru toaleta 414 EDM 5 SET 3.9 19.5 2 Lavete universale 3/set 20 SET 2.06 41.2 3 Saci menaj 35l 50/set 20 Set 3.85 77 4 Saci menaj 240l (110x125) 10 buc/rola 10 ROLA 9.12 91.2 5 Sapun lichid 5000ml Ivy 2 Buc 16.37 32.74 Valoare fara t.v.a. = 261.64 lei

Număr anunț
DA26361137
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DR.IOAN MIHALYI DE APSA (CUI 27030542)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
261,64 RON
Valoare atribuită
261,64 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

261,64 RON

din 261,64 RON estimat