Atribuită
Cumpărare directă
DISPENSER PROSOP 14BUC X 45.00 GALEATA 13L CU STORCATOR 22BUC X 20.00 IGIENOL 4L 5BUC X 63.00 DOZATOR SAPUN LICHID 18BUC X 45.00 GEL DEZINFECTANT MAINI 5L 5BUC X 300.00 CLORAMINA 5BUC X 45.00 DETERGENT GRESIE-FAIANTA 5L 5BUC X 42.00 SAPUN LICHID 5L 5BUC X 34.00 COADA LEMN 22BUC X 3.50 MOP BUMBAC 22BUC X 5.50
- Număr anunț
- DA26384639
- Autoritate contractantă
- Liceul de Arte Regina Maria (CUI 5504718)
- Furnizor / câștigător
- FIRST START SOLUTIONS SRL (CUI 34147210)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.498 RON
- Valoare atribuită
- 4.498 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.