Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL VA CUPRINDE URMATOARELE MATERIALE : SANITOL DEZINFECTANT - 40 BUC , SERVETELE CUTIE - 100 CUT , PROTEX REZERVA 700ML - 40 BUC , PASTILE PISOAR - 1 CUT , PASTILE DEZINFECTANTE - 1 CUT.

Număr anunț
DA26388584
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Nicolae Iorga (CUI 4205505)
Furnizor / câștigător
UNIPACT SRL (CUI 14051527)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.780,60 RON
Valoare atribuită
1.780,60 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.780,60 RON

din 1.780,60 RON estimat