Atribuită Cumpărare directă

Covor dezinfectant cu tăviță pentru picioare din cauciuc 60x100cm - bucată și soluție biocidă pentru covorul dezinfectant - 2 bucăți

Număr anunț
DA26382724
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială, Medicală și Comunitară Sebeș (CUI 16029712)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,23 RON
Valoare atribuită
164,23 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,23 RON

din 164,23 RON estimat