Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine urmatoarele produse: 5x (SANPT373) Cos gunoi Multipat colectare selectiva - 60 litri 5x (SANPA004) Saci menajeri Premium 60 L, 20 buc /rola, galbeni, Safir

Număr anunț
DA26389286
Autoritate contractantă
ORASUL STEI (CUI 4539114)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
45262610-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
429,30 RON
Valoare atribuită
429,30 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

429,30 RON

din 429,30 RON estimat