Atribuită Cumpărare directă

Fitomenadion inj.10 mg-5 fiole/1 ml/ PHYTOMENADIONUM TERAPIA BIO-DIS Uri Norm Cranberry x 30 cps FEROLA 37 mg + 0,8 mg((FERROSI SULFAS+ACIDUM FOLICUM) X 30 CPR Tine loc de comanda!

Număr anunț
DA26412190
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33621200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.027,50 RON
Valoare atribuită
1.027,50 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.027,50 RON

din 1.027,50 RON estimat