Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE RĂSPUNDERE CIVILĂ PROFESIONALĂ a medicilor, farmacistilor si a altor persoane din domeniul asistentei medicale, Valabiliate 12 luni incepand cu data de 30.09.2020 LIMITA RĂSPUNDERII : pe cerere de despăgubire : 30.000 EURO, pe întreaga perioadă de asigurare : 30.000 EURO, sublimita pentru daune morale pe cerere de despăgubire : 25.000 EURO sublimita pentru daune morale pe intreaga perioada de asigurare : 25.000 EURO,
- Număr anunț
- DA26407784
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA TIMIS (CUI 11292024)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 768 RON
- Valoare atribuită
- 768 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.