Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale sanitare gradinita nr.4 NUMAR DE REFERINTA: 1 PRET DE CATALOG: 101,60 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 33600000-6 Produse farmaceutice (Rev.2) DESCRIERE: rivanol sol = 2 fl , apa oxigenata = 1 fl , leucoplast 5/5 = 2 buc, plasturi cu rivanol= 50 buc , co... mai departe

Număr anunț
DA26407433
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr. 4 (CUI 4567904)
Furnizor / câștigător
FARMALEX SRL (CUI 2694456)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101,60 RON
Valoare atribuită
101,60 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101,60 RON

din 101,60 RON estimat