Atribuită Cumpărare directă

Masina de spalat cu presiune KARCHER K4 UNIVERSAL, 130bar, 1800W, ASPIRATOR MULTIFUNCTIONAL KARCHER WD3 1629800,17L,1000WASPIRATOR MULTIFUNCTIONAL KARCHER WD3 1629800,17L,1000W

Număr anunț
DA26374450
Autoritate contractantă
COMUNA BELTIUG (CONSILIUL LOCAL BELTIUG) (CUI 3896534)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
42716120-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.090,48 RON
Valoare atribuită
1.090,48 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.090,48 RON

din 1.090,48 RON estimat