Atribuită Cumpărare directă

Oferta valabila pentru un numar de max 120 echipamente - Revizii lunare :aspirare interior echipamente,curatare role preluare hartie,verificarea si curatarea senzorilor optici,curatare ansamblu transport hartie,curatat ecran de expunere(copiatoare,scannere) - Examinarea componentelor electronice - Gresari periodice a ansamblelor si subansamblelor - Constatarea defectelor si a cauzelor acestora - Depanarea si repararea pieselor ce permit acest lucru - Manopera pentru inlocuirea pieselor si consumabilelor la termenele recomandate de producator - Testare echipamente ( verificarea functionalitatii in parametri recomandati de producator) Toate interventiile asupra echipamentelor se vor consemna intr-o fisa de service. Timpul de raspuns este de maxim 24 ore de la solicitarea beneficiarului.

Număr anunț
DA26367127
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Giurgiu (CUI 5843153)
Furnizor / câștigător
COSMIC PRINTER EXPERT SRL (CUI 20649429)
Cod CPV
50323100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat