Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE BIROTICA SI PAPETARIE : NR. CRT DENUMIRE PRODUS UM CANT PRET UNITAR FARA TVA VALOARE LEI FARA TVA Pachet materiale birotica si papetarie set 1 Toner Brother TN 3170/3280 BUC 2 84.03 168.06 Hartie Xerox A4 top 10 12.60 126.00 Toner Brother TN 2411 buc 1 187.50 187.50 Hartie Xerox A3 top 4 26.89 107.56 Toner Kyocera TK 1125 buc 2 84.03 168.06 stick 64 GB buc 3 70.58 211.74 Toner Samsung ML 1660 buc 1 139.49 139.49 Toner Tosh T4590 buc 1 327.73 327.73 1436.14
- Număr anunț
- DA26396504
- Autoritate contractantă
- ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
- Cod CPV
- 30233000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.436,14 RON
- Valoare atribuită
- 1.436,14 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.