Atribuită
Cumpărare directă
SE VOR ACHIZITIONA URMATOARELE MATERIALE NECESARE PREGATIRII SECTIILOR DE VOTARE DE PE RAZA COMUNEI SACENI:1. GEL DEZINFECTANT 5L BUC 2 , 2. DEZINFECTANT PENTRU SUPRAFETE BIONET A15 X 1L BUC 2 , 3. DISPENCER SAPUN LICHID 1L ALB BUC 4 , 4 .MASCA CHIRURGICALA 3PLI 3STR 50BUC/CUT CUT 6 , 5. LACAT AURIU 38 BUC 4 , 6. SACI RAFIE BUC 3
- Număr anunț
- DA26410085
- Autoritate contractantă
- COMUNA SACENI (CUI 7059420)
- Furnizor / câștigător
- MB SILVER IMPEX SRL (CUI 17679845)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 874,56 RON
- Valoare atribuită
- 874,56 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.