Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ PUPITRU CONFERINȚĂ = 1 BUC,CONFORM ANUNȚ PUBLICAT ÎN SEAP CU NR.ADV1170627 DIN 17.09.2020. BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE ȘI PREVEDERILE PREZENTEI ACHIZIȚII, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT:SPECIFICAȚII TEHNICE ANEXĂ LA NR. 2562383 DIN 11.09.2020 PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 17.09.2020 CU NR.FN ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2564236 DIN 17.09.2020. PRODUSELE,SUNT NECESARE PENTRU APROVIZIONAREA, CU MIJLOACE SPECIFICE (OBIECTE DE INVENTAR A CĂROR VALOARE TREBUIE SĂ FIE MAI MICĂ DE 2500,00 LEI CU T.V.A./BUC.), ÎN VEDEREA EXECUTĂRII ÎN BUNE CONDIŢII A ACTIVITĂȚIILOR SPECIFICE DE INFORMARE ȘI PRELUCRARE A PERSONALULUI CARE SE VOR DESFĂȘURA ÎN CLUBUL UNITĂȚII ȘI SUNT CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR NECESARE PENTRU PREGĂTIREA ŞI DESFĂŞURAREA ÎN BUNE CONDIŢII A ALEGERILOR LOCALE DIN ANUL 2020.
- Număr anunț
- DA26389242
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- JEOWASH S.R.L. (CUI 40105430)
- Cod CPV
- 39153000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.