Atribuită Cumpărare directă

1. BIROU L1400 A700 H800, CULOARE STEJAR FERARA 1 buc x 360 lei/buc; 2. DULAP L800 A400 H800, CULOARE STEJAR FERARA 1 buc x 185 lei/buc; 3. DULAP L700 A520 H1800, CULOARE STEJAR SONOMA 1 buc x 480 lei/buc 4. BIROU L1300 A600 H800, CULOARE STEJAR SONOMA 3 buc x 350 lei/buc = 1050 lei; 5. BIROU L1600 A700 H770, CULOARE STEJAR SONOMA 1 buc x 360lei/buc; 6. CUIER L900 H1300, CULOARE STEJAR SONOMA 1 buc x 185lei//buc; 7. PANTOFAR L900 A300 H450 1 buc x 220 lei/buc; 8. BIROU L1300 A650 H 780, CULOARE STEJAR SONOMA 4 buc x 350 lei/buc = 1400 lei; 9. DULAP L800 A510 H2000, CULOARE STEJAR SONOMA 1 buc x 430 lei/buc; 10. BIROU L1800 A750 H 800, CULOARE STEJAR SONOMA 1 buc x 375 lei/buc; 11. ETAJERA L950 A270 H800, CULOARE STEJAR SONOMA 1 buc x 120lei/buc; 12. DULAP VESTIAR L1500 A550 H2000, CULOARE STEJAR SONOMA 1 buc x 850 lei/buc; 13. DULAP L550 A550 H800, CULOARE STEJAR SONOMA 1 buc x265 lei/buc; 14. DULAP L800 A500 H700, CULOARE STEJAR SONOMA 1 buc x 185 lei/buc; 15. BIROU L1300 A600 H850, CULOARE STEJAR SONOMA 4 buc x 350 lei/buc = 1400 lei; 16. CUIER L1100 X H1300, CULOARE STEJAR SONOMA 1 buc x 165lei/buc; 17. BIROU L1300 A600 H780, CULOARE STEJAR SONOMA 4 buc x 350lei/buc = 1400lei; 18. DULAP VESTIAR L1000 A500 H2400, CULOARE STEJAR SONOMA 1 buc x 595 lei/buc; 19. DULAP L850 A400 H200, CULOARE STEJAR SONOMA 1 buc x 460lei//buc; 20. CUIER + PATOFAR L850 A400 H2000, CULOARE STEJAR SONOMA 1 buc x 395 lei/buc; 21. BIROU L1200 A400 H800, CULOARE STEJAR SONOMA 1 buc x260lei/buc.

Număr anunț
DA26396789
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Jandarmi Judetean Neamt (CUI 13598012)
Furnizor / câștigător
LUCFANMOB NEAMŢ S.R.L. (CUI 38607477)
Cod CPV
39516000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.140 RON
Valoare atribuită
11.140 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.140 RON

din 11.140 RON estimat