Atribuită Cumpărare directă

Tiparire cartea "1918. Formarea si deformarea opiniei publice. Agenda unui an istoric" - vol. I, II, III si IV, format A5, tipar pe hartie de 80 gr, coperta pe carton de 300 de grame, infoliată, broșată cu termoclei.

Număr anunț
DA26397746
Autoritate contractantă
Centrul Cultural Judetean Arad (CUI 14207830)
Furnizor / câștigător
EXCELSIS DRUCK S.R.L. (CUI 39327491)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.206 RON
Valoare atribuită
25.206 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.206 RON

din 25.206 RON estimat