Atribuită
Cumpărare directă
domestos 750ml 13 buc,peak tablete lavanda 4buc,peak wc 12 buc, asevi wc pons 200ml 4 buc, rivex clean fresh 300ml 6buc, mr proper gel bathroom 1l 2buc,igienol dezinf. verde 1l 13 buc,lavete umede epack 7 buc, lavete uscate epack 10 buc, mop bumbac 7 buc, mop bumbac plast ina 4 buc, mop 240 g plastina 3buc, bureti canelati 7 buc, servetele papely 10 buc, servetele papely 11buc, cif lemon cream 4 buc, rivex antibacterian baie 5 buc, cif cream green tea 1buc, cif spray baie 2buc, sano floor 2buc, sano poliwix detergent 1 buc, sano floor plus 3 buc
- Număr anunț
- DA26407192
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "ADRIAN PAUNESCU" FOCSANI (CUI 4447509)
- Furnizor / câștigător
- PACO PROD SERV SRL (CUI 8017008)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 943,56 RON
- Valoare atribuită
- 943,56 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.