Atribuită Cumpărare directă

SAPUN LICHID 5L LAVANDA SI VERBENA buc 3,00 X 29,46 RON fara TVA / buc 2 90022623 MANUSI LATEX CU PUDRA POPPY 100/set L buc 2,00 X 38,00 RON fara TVA / set mai putin

Număr anunț
DA26397695
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SF. DUMITRU,, CRAIOVA (CUI 17123300)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,38 RON
Valoare atribuită
164,38 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,38 RON

din 164,38 RON estimat