Atribuită
Cumpărare directă
Catalizator RANEY 2800 NICKEL, ACTIVE CATALYST, SLUR-conform oferta ADV1167488. Produs sigilat. Incheierea prezentei accesari reprezinta comanda ferma a autoritatii contractante. Termenul de livrare la INCEMC TIMIȘOARA, STRADA PROF. DR. AUREL PAUNESCU PODEANU NR 144, JUD.TIMIS, COD 300569, care va face verificarea cantitativa si calitativa si va fi parte semnatara a Procesului verbal de receptie alaturi de responsabilul Universitatii Maritime din Constanta, pentru ambele loturi: 10 zile lucratoare de la data incheierii achizitiei din SEAP/comenzii ferme.
- Număr anunț
- DA26382681
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.868,36 RON
- Valoare atribuită
- 2.868,36 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.