Atribuită Cumpărare directă

Corp metalic cu 4 rafturi reglabile dimensiuni 900 x 400 x 1800 mm. Greutate suportata pe polita 40 kg dulap vopsit in camp electrostatic culori gri material tabla de 0.7 mm grosime 2 usi deschidere la peste 90 inchidere cu yala

Număr anunț
DA26384956
Autoritate contractantă
COMUNA CORBII MARI (PRIMARIA CORBII MARI) (CUI 4402612)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
39132200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.450 RON
Valoare atribuită
3.450 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
19.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.450 RON

din 3.450 RON estimat