Atribuită Cumpărare directă

Tocana de legume "Olympia" - 3250 buc care vor fi livrate in minim 1 maxim 2 transe conform solicitarii autoritătii contractante

Număr anunț
DA26402930
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
CONTEC FOODS SRL (CUI 14041515)
Cod CPV
15331480-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.077,50 RON
Valoare atribuită
6.077,50 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.077,50 RON

din 6.077,50 RON estimat