Atribuită Cumpărare directă

CREMWURSTI, TELEMEA, PATIZER, CONSERVA CIUPERCI

Număr anunț
DA26414169
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "SF. GHEORGHE" Roman (CUI 17598090)
Furnizor / câștigător
ROCNA SRL (CUI 5785567)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288,49 RON
Valoare atribuită
288,49 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,49 RON

din 288,49 RON estimat