Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE:- 1 CORP ILUM.INDUSTRIAL LVE1236W #5997374215244 buc 1 83.9496 2 CORP ILUM.INDUSTRIAL LVE0618W #5997374215220 buc 1 50.3361 3 CABLU CYY-F 3X2.5 25ML-COLAC #6424679633675 buc 1 83.9496 4 PRIZA S.CU CP PT IP44 HERMES#5901130483945 buc 3 10.5042 5 INTR.DUBL. PT HERMES IP44#5901130483983 buc 2 12.521 6 PRIZA DUBLA CU CP PT HERMES IP44#5901130484089 #5901130480890 #5901130484072 buc 2 15.042 7 DOZA RAMIFICATIE PT. 8X8X4 #2000000190938 #1357213639030 buc 5 3.7815 8 SIGURANTA AUTOMATA 3P+N 63A PL4-C63/3N #4015081615087 buc 1 109.1597 9 PRIZA TRIPLA HERMES CP IP 44 #5901130484102 buc 1 20.9244 10 CABLU CYY 3X1.5#2000000061382 m 100 2.2689
- Număr anunț
- DA26395928
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI GALESTI (CUI 4323276)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 680,76 RON
- Valoare atribuită
- 680,76 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.