Atribuită Cumpărare directă

IZVORUL ALB NECARB.0,5PET FUZETEA PIERS-HIBISC0,5PE FUZETEA MANGO ANANAS0,5PE FUZETEA LIME MENTA 0,5PE FUZETEA LAM LEMONGR.0,5PE FUZETEA FR.PADURE 0,5PE

Număr anunț
DA26408429
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374,18 RON
Valoare atribuită
374,18 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

374,18 RON

din 374,18 RON estimat