Atribuită Cumpărare directă

Bionet A15 - Dezinfectant Suprafete AVIZAT M.S.2703BIO/02-04/12.24 COMANDA ESTE FERMA

Număr anunț
DA26410215
Autoritate contractantă
Centrul de Ingrijire si Asistenta pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati Urlati (CUI 33360502)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400,50 RON
Valoare atribuită
400,50 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400,50 RON

din 400,50 RON estimat