Atribuită Cumpărare directă

Combinezon unica folosinta - 5 buc * 14.00 Lei Viziera protectie cap - 3 buc * 14.25 Lei

Număr anunț
DA26385168
Autoritate contractantă
COMUNA VIILE SATU MARE (CUI 3896640)
Furnizor / câștigător
MEDMARK SRL (CUI 19143958)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175,03 RON
Valoare atribuită
175,03 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175,03 RON

din 175,03 RON estimat