Atribuită
Cumpărare directă
Reductor presiune Heliu GCE RHONA Produse sub marca ROHNA in constructie robusta, durabila, usor de exploatat si intretinut. La reductoarele de presiune Rhona DIN se utilizeaza supapa cu bile, pentru inchiderea rapida si sigura a gazului. -Presiunea maxima de intrare 200 bar; -Constructie robusta, durabila, usor de exploatat si intretinut; -Citirea usoara a indicatiilor manometrelor cu diametru de 63 mm; -Presiune si debit de lucru constant; -Raport atragator calitate - pret; -Durata lunga de functionare Constructia acestor reductoare face posibila functionarea indelungata in conditii optime, cu reglarea precisa a presiunii de lucru. Conceptia de fabricatie GCE a filtrului metalic sinterizat corp comun cu supapa, face posibila protejarea supapei ac impotriva patrunderii eventualelor impuritati. Folosirea filtrului sinterizat este criteriul de baza in constructia reductoarelor de presiune RHONA
- Număr anunț
- DA26390395
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- IT REPUBLIC SRL (CUI 21515603)
- Cod CPV
- 42131141-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 361,35 RON
- Valoare atribuită
- 361,35 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.