Atribuită
Cumpărare directă
1 Gel dezinfectant cu pompita Advanced 500 ml Purell GJ-9668-12-EEU00 BUC 10.00 30.24 0.00 302.40 2 HARTIE IGIENICA REGINA 3 STR. 8 ROLE/SET PIERSICA 130861 SET 3.00 10.71 0.00 32.13 3 Detergent crema Cif 500 ml lemon CIF500L BUC 2.00 6.01 0.00 12.02 4 Prosop Hartie rola industriala 800foi/rola 2 role /set CELTEX CEL36480 SET 1.00 36.78 0.00 36.78 5 SAPUN LICHID MITIA 5L - MAR 48115 BUC 1.00 24.12 0.00 24.12 6 Banda de marcat locatie 50 mm x 33 m 3M rosu 7641R BUC 1.00 16.29 0.00 16.29 7 Banda de marcat locatie 50 mm x 33 m 3M verde 7641G BUC 1.00 16.29 0.00 16.29 8 GALEATA CU PEDALA 10L PLASTIC ERGO ROSU 38717R BUC 2.00 24.12 0.00 48.24 9 Servetele Soft & Strong 3 straturi 90 bucati/cutie Zewa 24602 SET 10.00 8.95 0.00 89.50 10 Odorizant WC Sano bon blue 5 in 1 55 gr 23308 BUC 10.00 5.29 0.00 52.90
- Număr anunț
- DA26409032
- Autoritate contractantă
- Comuna Bucovat (Primaria Bucovat) (CUI 23070129)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630,67 RON
- Valoare atribuită
- 630,67 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.