Atribuită Cumpărare directă

PIEPT PUI DEZOSAT FARA PIELE REF TRANSAT IN UNITATEA PROPRIE

Număr anunț
DA26383096
Autoritate contractantă
GRADINITA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT SI PROGRAM NORMAL "RAZA DE SOARE' MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170402)
Furnizor / câștigător
PION IMPEX SRL (CUI 6697870)
Cod CPV
15112100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
137,60 RON
Valoare atribuită
137,60 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
19.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

137,60 RON

din 137,60 RON estimat