Atribuită
Cumpărare directă
7054317 MISAVAN MONOROLA MAX 800 12,84 6 BUC 7029793 PEAK WC FLOARE DE CURATARE REZ.PIN 45G 5,20 12 BUC 7026639 HARTIE DISP V ALB 150BUC 5/TIPLA 2STR 24,35 6 BUC 7026636 HARTIE DISP.V ALB 150/SET 20BAX 2STR 5,64 10 BUC 7028293 PUNGI PT.GUNOI EASY 35L 7,52 2 BUC 7029278 PUNGI GUNOI FINO HD 35L COL 30BUC/ROLA 5,00 4 BUC 7057165 MANUSI VINIL F PUDRA MAR L PAC 100 BUC 47,89 1 CUT 7052441 MANUSI NITRIL FARA PUDRA 100/SET M NEGRU 51,30 1 CUT 7052444 MANUSI NITRIL FARA PUDRA 100/SET XL NEGR 51,30 1 CUT 7055509 SAPUN LICHID SPA AMIANO 5L 26,33 1 BUC 7055507 SAPUN LICHID SEA MINERALS AMIANO 5L 26,33 1 BUC 7036454 MISAVAN GEAMURI 4 IN 1 750 ML 11,00 1 BUC 7000553 RIVEX GLASS CLEAR 4L 22,90 1 BUC 7037724 CLOREL PARFUMAT 5L 13,30 2 BUC 7051477 IGIENOL DEZINFECTANT MARIN 750ML 14,72 3 BUC 7028913 IGIENOL DEZINFECTANT MAR 750ML 14,72 3 BUC 7057373 PUR BALSAM ALOE VERA 1200 ML 9,88 1 BUC 7057371 PUR POWER LEMON 1200 ML 9,88 1 BUC
- Număr anunț
- DA26386030
- Autoritate contractantă
- Comuna Beceni (CUI 3662568)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 748,77 RON
- Valoare atribuită
- 748,77 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.