Atribuită Cumpărare directă

TERMOMETRU PISTOL 7BUC X 210 LEI MANUSI CHIRURGICALE MARIMEA M 100/CUT 4 CUT X 85 LEI MANUSI CHIRURGICALE MARIMEA L 100/CUT 3 CUT X 85 LEI BANDA DELIMITARE ACCES ROSU/ALB 500 M/BUC 2 ROLE X 80 LEI TOTAL TVA INCLUS 2225 LEI

Număr anunț
DA26391739
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
Furnizor / câștigător
BIRO FAMILY S.R.L. (CUI 42060288)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.869,74 RON
Valoare atribuită
1.869,74 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.869,74 RON

din 1.869,74 RON estimat