Atribuită Cumpărare directă

MAJ NAPRON ATH.80X80 ALB BU 10 1 159,60 MAJ NAPRON ATH.80X80 GREN BU 15 1 239,40 TRAIN FATA MASA ANT.140X1 BU 10 1 252,00 TRAIN FATA MASA ANT.140X1 BU 15 1 378,00 APULUM RAMEKIN 9.5CMX4.5C BU 30 1 105,60 APL CASTRON 23CM/2400ML BU 2 1 26,88 FARFURIE DESERT PATR.17CM BU 4 1 28,52 WORLDFA BOL INOX 28CM BU 2 1 25,20 WORLDFA BOL INOX 34CM BU 2 1 35,28 INOXRIV TAVA INOX CUPTOR BU 1 1 87,40 INXV TAVA INOX 40X34CM ST BU 2 1 109,22 AGORA CUTIE DEPOZ.ALIMENT BU 1 1 10,92 AGORA CUTIE DEPOZ.ALIMENT BU 1 1 4,70 AGORA CUTIE DEPOZ.ALIMENT BU 1 1 7,55 CRV SET 3CUTII ALIM.TWIST SE 2 1 20,16 ARC BOL SALATA 27.3CM STA BU 2 1 42,00 PYREX VAS TERMO DREPT+CAP BU 2 1 134,44 PORTIONATOR INGHET 5CM BU 1 1 31,92 PLAST CUT. DRETUNGH.ALIM. BU 1 1 21,00 AGR SET 2DOZE CONDIM.+LIN BU 1 1 9,23 WORLDFA STRECURATOARE INO BU 1 1 21,00

Număr anunț
DA26395423
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0391 Brasov (CUI 4317533)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39220000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.750,02 RON
Valoare atribuită
1.750,02 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.750,02 RON

din 1.750,02 RON estimat