Atribuită
Cumpărare directă
Pachet de semnalizare si siguranta traficului compus din : LIMITATOR VITEZA PLASTIC 5CM (12100)-85 buc, CAPAC LIMITATOR VITEZA PLASTIC 5CM (12101) 10 buc, PANOU SOLAR TRECERE PIETONI (11838) 2 buc, STALP INDICATOR 3M (ST3) 4 buc, IND.OCOLIRE DREAPTA (D5 DR) 2 buc, IND.SEMAFOR L=700MM (A28) 2 buc, DRUM CU PRIORITATE L=600 (B3) 2 buc, TRECERE DE PIETONI 650X650MM (G1) 2 buc, LIMITARE TONAJ 3.5T (C18 3.5) 2 buc, CEDEAZA TRECEREA L=700 (B1) 2 buc
- Număr anunț
- DA26410423
- Autoritate contractantă
- ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
- Cod CPV
- 38571000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.327,74 RON
- Valoare atribuită
- 7.327,74 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.