Atribuită Cumpărare directă

CEAS PROGRAMATOR ZILNIC SINA MECANIC+MEMBRANA ALION Se utilizeaza la sustinerea in aliniament a cablurilor torsadate, Clemele de derivatie se utilizeaza ca si accesorii in retelele aeriene de joasa tensiune, BEC EC SPIRALA E27 65W LUMINA RECE

Număr anunț
DA26403673
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA LUPULUI (CUI 16384625)
Furnizor / câștigător
AMD UTIL SRL (CUI 30844800)
Cod CPV
31530000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.747 RON
Valoare atribuită
2.747 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.747 RON

din 2.747 RON estimat