Atribuită
Cumpărare directă
Adidasi fete 27*42.01; Adidasi baieti 6*58.82: Blugi fete 27*42.01: Blugi baieti 6*50.42: Chiloti fete 54*4.2: Chiloti baieti 12*6.72: Pijamale fete 27*33.61: Pijamale baieti 6*33.61: Sosete subtiri 66*2.52: Sutiene 20*16.81: Trening fete 27*58.82: Trening baieti 6*58.82: Tenesi 33*42.01: Tricou ms fete 27*16.81: Tricou ms baieti 6*16.81: Camasa baieti 6*42.01: Uniforme scolare 5*42.01: Papuci de casa 33*12.60. Total fara TVA = 9.603,10 lei
- Număr anunț
- DA26392862
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
- Furnizor / câștigător
- ROXANA SERCOM SRL (CUI 3781704)
- Cod CPV
- 18000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.603,10 RON
- Valoare atribuită
- 9.603,10 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.