Atribuită
Cumpărare directă
uport suporti vertical birou dosare cataloage documente din carton HERLITZ MONTANA BUC 20 Sfoara bumbac alba ghem 100 g 100g 100 grame ec GHEM 100 Folie folii file de protectie documente A4 din plastic pvc pp 30 microni 100 bucati set B4U SET 30 Agrafe metalice de birou 28 mm 28mm 100 bucati cutie B4U CUT. 100 Capse 24/6 24 / 6 1000 bucati cutie nichelate B4U CUT. 200 Lipici solid stick 40g 40gr 40 g 40 gr grame B4U BUC 100 BUC
- Număr anunț
- DA26393443
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Bucuresti - Jilava (CUI 4193095)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 532,10 RON
- Valoare atribuită
- 532,10 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.