Atribuită Cumpărare directă

NUFAR DETARTRANT 750ML BUC 5 7.142 BIOCARPET BUC 1 9.08 CIF 750 ML BUC 1 8.24 AJAX GEAM POMPA BUC 3 4.7067 BURETE SARMA OTI 3/ SET BUC 1 1.93 BURETE FINO 2/ SET BUC 1 3.19 SAPUN LICHID 5L BUC 1 17.23 SACI GUNOI 60L OTI BUC 3 4.6233 SACI MENAJ FINO 20L BUC 4 4.285 SACI MENAJ FINO 60L BUC 3 5.4633 COADA MOP BUC 3 2.1 REZERVA MOP BUC 3 9.8333 LENOR 1.9L BUC 1 11.6 FATA MUSAMA M 1.5 8.4067 GALEATA 10 L BUC 2 18.485 RECIPIENT POMPITA BUC 11 6.7227 MOP PLAT MICROFIBRA BUC 2 32.775 BATERII SKY BUC 1 6.72 CEARCEAF BUC 490 0.8403

Număr anunț
DA26410798
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ''GRADINITA VESELIEI'' CURTICI (CUI 29044692)
Furnizor / câștigător
VIDUT IMPEX S.R.L. (CUI 6361829)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
791,86 RON
Valoare atribuită
791,86 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

791,86 RON

din 791,86 RON estimat