Atribuită
Cumpărare directă
“Etuve și accesorii PRF "– FICPM Etuva uscare BOV-V30F, 30 litri - 1 buc Accesorii pentru etuva cod BOV-V30F (,Rafturi – 2 buc,Cablu de alimentare – 1 buc, Interfata RS-485 – 1 buc) - 1 set Etuva uscare BOV-V35F, 35 litri - 2 buc Accesorii pentru etuva cod BOV-V35F(Rafturi – 2 buc, Cablu de alimentare – 1 buc, Interfata RS-485 – 1 buc) - 2 seturi Specificatiile tehnice detaliate conform invitatiei de participare 17.701/16.09.2020
- Număr anunț
- DA26393708
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 39300000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.035,22 RON
- Valoare atribuită
- 9.035,22 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.