Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cant. UV -------------------------- -- -------- --- MR.PROPER LEMON ALL 5L RE 1 1 EMEKA MOUNTAIN H.IG.STR.2 BU 2 1 TEO SAP.LIC.HYGIENE 400ML BU 10 1 OTI SACI MENAJ.ECON.35L 5 BU 10 1 ROLA PROFESIONALA 100M 2S BU 20 1 DETTOL SURFACE CLEANSER 5 BU 6 1 FARMEC GEL DEZINF.MAINI 5 BU 5 1 HIGEEA GEL DEZINF.1L BU 4 1 IGIENOL DEZINF.MARIN 750M BU 10 1 NEUTRINA GEL IGIEN.MAINI5 BU 7 1
- Număr anunț
- DA26392904
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZVORISTEA (CUI 4244202)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.070,16 RON
- Valoare atribuită
- 1.070,16 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.