Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare masca din bumbac din doua srtaturi. Se spala la 60-80 C, 500 buc adult si 400 buc pt copii pt Comuna Simian

Număr anunț
DA26337213
Autoritate contractantă
COMUNA SIMIAN (CUI 4948305)
Furnizor / câștigător
MADARASZ I. ISTVAN (CUI 20676105)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON

din 2.700 RON estimat