Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4/80g - 10 topuri Pix Montex Graphic - 10 buc Pix Linc Elantra - 10 buc Chitantier A6/3ex (î+p+p) - 40 buc Agrafe birou 28mm - 1 cutie

Număr anunț
DA26337328
Autoritate contractantă
SERVICIUL SALUBRIZARE TĂRLUNGENI (CUI 40771586)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
488,50 RON
Valoare atribuită
488,50 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

488,50 RON

din 488,50 RON estimat