Atribuită Cumpărare directă

statii de lucru (19 buc) conform specificatiilor tehnice anexate: INTEL BX80684I39100F Intel Core i3-9100F Quad Core 3.60GHz 6MB LGA1151 14nm no VGA BOX GIG H310M S2P 2.0 Gigabyte H310M S2P 2.0, 1151, DDR4, PCIe Gen2 x2 M.2, D-Sub, DVI-D, HDMI Memorie RAM DIMM Corsair 4GB (1x4GB), DDR4 2133MHz, CL15, 1.2V SSD 240 GB + Placa video Gigabyte nVidia GeForce GT 710, GT710, Core clock 954 MHz,Memory clock 5010 MHz, Memory size 1GB DDR5, Memory Bus 64 bit, PCI- E2.0x8, PCB Low Profile, 1x HDMI, 1x DVI + Carcasa RPC AB500DB, sursa 550W + Kit tastatura + mouse A4tech KRS-8372, cu fir, negru, tastatura KRS-83, Mouse OP-720, USB + Pad + Licenta OEM Microsoft Windows 10 Pro 64 bit English + Monitor 21.5" PHILIPS 223V5LHSB2, FHD 1920*1080, TN, 16:9, WLED, 5 ms, 200 cd/m2, 10M:1/ 600:1, 90/65, HDMI, D-SUB, VESA, Kensington lock, Black .

Număr anunț
DA26337441
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.881 RON
Valoare atribuită
39.881 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.881 RON

din 39.881 RON estimat