Atribuită Cumpărare directă

banane-30,8kg:piersici-16,7kg::varză-8,8kg:struguri-10,9kg:lamâi-3,4kg

Număr anunț
DA26348322
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "PRIMII PASI"AIUD (CUI 32345563)
Furnizor / câștigător
FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI 14187015)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282,66 RON
Valoare atribuită
282,66 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

282,66 RON

din 282,66 RON estimat