Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ AUTOFILETANTE 2 BUC,CONFORM ANUNȚ PUBLICAT ÎN SEAP CU NR.ADV1168567 DIN 09.09.2020. BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE ȘI PREVEDERILE PREZENTEI ACHIZIȚII, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT:SPECIFICAȚII TEHNICE ANEXĂ LA NR. 2562328 DIN 01.09.2020 PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 09.09.2020 CU NR.1349 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2563993 DIN 09.09.2020. PRODUSELE,SUNT NECESARE PENTRU APROVIZIONAREA, CU AUTOFILETANTE (OBIECTE DE INVENTAR A CĂROR VALOARE TREBUIE SĂ FIE MAI MICĂ DE 2500,00 LEI CU T.V.A./BUC.), ÎN VEDEREA ASIGURĂRII UNUI MONTAJ MAI RAPID ȘI SIGUR A ÎNVELITORII DIN TABLĂ PROFILATĂ ȘI A SISTEMULUI PLUVIAL LA ACOPERIȘUL PAVILIONULUI ADMINISTRATIV ȘI SUNT CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR NECESARE PENTRU PREGĂTIREA ŞI DESFĂŞURAREA ÎN BUNE CONDIŢII A ALEGERILOR LOCALE DIN ANUL 2020.
- Număr anunț
- DA26336540
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 44511000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.210,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.210,08 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.