Atribuită Cumpărare directă

Camera web Logitech C270, microfon incorporate Camera web Creative Live Cam Sync HD720, Negru Camera web Xiaomi W88S 1080P Negru

Număr anunț
DA26348502
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU (CUI 4440888)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30237240-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.164,36 RON
Valoare atribuită
3.164,36 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.164,36 RON

din 3.164,36 RON estimat