Atribuită Cumpărare directă

Adaptor Wireless TP-Link TL-WN822N

Număr anunț
DA26338065
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala ,,Calistrat Hogas" Roman (CUI 17598066)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
32413100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250,62 RON
Valoare atribuită
250,62 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250,62 RON

din 250,62 RON estimat